logo

Kurs programowania od Strefy Kursów!Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które chcą szybko zrozumieć wszystkie istotne koncepcje C++ i rozpocząć pisanie własnych programów. C++ to bardzo popularny, wszechstronny i łatwy do opanowania język dlatego jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem. Nawet podstawowa znajomość C++ pozwoli ci znacznie szybciej opanować inne języki programowania np. JAVA czy C#. Czego nauczę się z kursem?

Z tym kursem bez problemu opanujesz wszystkie najważniejsze zagadnienia związanie z programowaniem w C++ od przygotowania środowiska pracy do programowania obiektowego. Zdobędziesz wiedzę, która jest kluczowa dla dalszego rozwijania swoich umiejętności. Co znajduje się w kursie?

Szkolenie rozpoczyna się od omówienia podstawowych zagadnień: pokażemy ci jak zainstalować i skonfigurować programy niezbędne do dalszej pracy. Następnie omawiamy wszystkie kluczowe elementy języka C++. Opanujesz użycie zmiennych, wskaźników, referencji, rzutowania i itp. Sporą cześć kursu poświęciliśmy na wyjaśnienie podstawowych zasad użycia pętli, instrukcji warunkowych oraz funkcji. Kolejny etap naszego szkolenia dotyczy bardzo istotnego aspektu języka C++ czyli programowania obiektowego. Dowiesz się jak definiować klasy i jak korzystać z dziedziczenia. Poznasz takie zagadnienia jak użycie konstruktorów i składników statycznych. Wyjaśnimy także pewne bardziej zaawansowane tematy np. szablony czy obsługa wyjątków.